Jak postować, czyli Twoja przestrzeń na Forum

O nas i o tym co Tobie możemy zaoferować
Awatar użytkownika
Maciej Kuźmiński
Site Admin
Posty:17
Rejestracja:ndz mar 29, 2020 1:41 pm
Lokalizacja:Zduńska Wola
Kontakt:

sob kwie 25, 2020 1:06 pm

Drodzy użytkownicy,

Forum internetowe forumtanca.org pomyślane zostało jak przestrzeń wolnej wymiany myśli, dyskusji, postulatów i porad związanych z szeroko rozumianą Sztuką Tańca.

Forum internetowe istnieje jako przedłużenie Stowarzyszenia Forum Środowisk Sztuki Tańca, jest nowym narzędziem komunikacji, strukturą, która w naszym odczuciu wzbogaci nasze środowisko.

Dopóki nie powstanie szczegółowy regulamin bardzo prosimy o zachowanie podstawowych zasad kultury wypowiedzi - powstrzymanie się od używania niecenzuralnych słów, publikowania wypowiedzi mogących krzywdzić inną osobę/innego użytkownika Forum oraz publikowania reklam / ogłoszeń swoich spektakli/warsztatów itp. (pracujemy nad stworzeniem przestrzeni na takie ogłoszenia w niedalekiej przyszłości).


  1. UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKÓW

użytkownik niezarejestrowany - może tylko czytać/przeglądać posty ze Strefy Otwartej oraz ze Strefy Członków Stowarzyszenia

użytkownik zarejestrowany i zalogowany - może tylko czytać/przeglądać posty ze Strefy Otwartej oraz ze Strefy Członków Stowarzyszenia

Członek Stowarzyszenia zarejestrowany i zalogowany - może czytać oraz postować w Strefie Otwartej oraz w Strefie Członków Stowarzyszenia

UWAGA - aby otrzymać profil członka Stowarzyszenia należy:
--> zarejestrować się w Stowarzyszeniu Forum Środowisk Sztuki Tańca --> https://stowarzyszenietanca.org/dolacz/
--> w edycji swojego profilu wystąpić z prośbą o dołączenie do grupy Członkowie Stowarzyszenia. Profil Członka Stowarzyszenia powinien określać użytkownika z imienia i nazwiska (tj. nie może to być konto założone pod pseudonimem)

_
dolaczanie 1.jpg
_
dolaczanie 2.jpg

  1. ZAŁĄCZANIE ZDJĘĆ


wgrywanie awatara - możesz wgrać awatar swojego profilu. Awatar nie może być większy niż 100KB (0.1 MB). Wymiary zdjęcia to 20x20 px minimum oraz 600x600 px maksimum.

dodawanie zdjęć do posta - możesz to zrobić za pomocą specjalnego menu pod okienkiem tekstu posta. Wybierz "Załączniki", dodaj zdjęcia jakie chcesz umieścić (max 1MB na 1 załącznik, max 6 załączników w jednym poście) a następnie kliknij wstaw. Zdjęcie doda się tam gdzie był Twój kursor w tekście.


  1. OBSERWOWANIE FORUM / TEMATU


Jeśli chciałbyś / chciałabyś otrzymywać powiadomienia o nowych postach na forum bądź odpowiedziach w temacie wybierz funkcję obserwuj temat w menu na górze tematu, bądź obserwuj forum w menu pod spisem tematów forum

Możesz również wysłać link do do drugiej osoby. W tym celu wybierz z menu opcję Powiadom o tym temacie
_
jak postowac.jpg

  1. CYTOWANIE, KOLOROWA CZCIONKA, PODPIS


Cytowanie : Jeśli chcesz nawiązać do czyjejś wypowiedzi oznacz ją za pomocą funkcji Cytat po tym jak wkleisz ją w swój post.

Kolorowa czcionka : Pogrubianie czcionki na naszym forum nie poprawia znacznie jej widoczności. Dlatego słowa i hasła klucze zaznacz innym kolorem.

Podpis : Twój podpis automatycznie pojawia się pod twoimi wpisami, ale możesz tez wyłączyć podpis dla daną wypowiedzią. W tym celu z menu pod oknem treści odhacz opcję "Dołącz podpis"
_
jak postowac 2.jpg

Bardzo polecam stronę https://forum.mks-korona-kielce.pl/app.php/help/bbcode - tam znajdziecie więcej pomocnych uwag dot. postowania.


  1. SORTOWANIE


Możesz posortować wypowiedzi w danym temacie rosnąca (tj. najnowsze wypowiedzi na górze). W tym celu przejdź do menu pod na dole tematu

_
jak postowac 3.jpg


-------------------------
Życzę nam by ta przestrzeń forumtanca.org przyczyniła się do konsolidacji naszej społeczności i byśmy dzięki niej mogli wspólnie przyczynić się do poprawy warunków wszystkich zaangażowanych w piękną i wyjątkową Sztukę Tańca.
Załączniki
jak postowac.jpg
jak postowac 3.jpg
jak postowac 2.jpg
jak postowac.jpg
twórca i administrator forumtanca.org oraz strony stowarzyszenietanca.org
Członek Zarządu Stowarzyszenia Forum Środowisk Sztuki Tańca
architekt i kierownik Polskiej Sieci Tańca | pst.info.pl
choreograf, pedagog, producent | www.maciejkuzminski.com
Zablokowany