ANKIETA FORUM TAŃCA DOT. UTRACONYCH DOCHODÓW

Poradniki, dyskusje, postulaty zw. ze stanem Epidemii.
Awatar użytkownika
Sonia Nieśpiałowska-Owczarek
Posty:110
Rejestracja:wt kwie 14, 2020 7:35 am

sob kwie 25, 2020 1:36 pm

ANKIETA:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Kn89cEc2Pg

Nasza organizacja, Forum Środowisk Sztuki Tańca, zrzesza artystki i artystów tańca, tancerki i tancerzy, choreografki i choreografów oraz artystki i artystów innych dziedzin współtworzących taniec, a także osoby działające na rzecz promocji, dokumentacji i rozwoju polskiej sztuki tańca oraz edukacji i nauki o tańcu.

Jeśli zajmujesz się zawodowo tańcem, a wstrzymanie działalności w związku z rozwijającą się pandemią pozbawiło Cię dochodów lub ich części na najbliższe miesiące, wypełnij przygotowaną przez nas ankietę.


Dzięki wypełnieniu ankiety pomożesz nam oszacować straty przedstawicieli/ek środowiska tańca w związku z decyzjami Rządu RP i władz samorządowych, wstrzymującymi działalność kulturalną w Polsce, wynikającymi z zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-COV-2.

Formularz dotyczy dochodów wynikających zarówno z PODPISANYCH jak i NIEPODPISANYCH UMÓW. Przeczytaj uważnie wyjaśnienia dotyczące kolejnych sekcji formularza oraz podaj aktualne i realne dane.

Ankieta jest anonimowa.
Jeżeli chcesz, abyśmy do Ciebie napisali, prosimy, podaj swój mail. Podanie danych osobowych w postaci E-maila jest dobrowolne i służy możliwości przesłania przez stowarzyszenie Forum Środowisk Sztuki Tańca informacji na temat wyników ankiety i informacji dotyczących działań Forum Tańca.

W PRZYPADKU KOLEJNYCH UTRACONYCH DOCHODÓW PONOWNIE WYPEŁNIJ ANKIETĘ, zaznaczając w odpowiednim polu, że wypełniasz ją kolejny raz.

W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas na adres: forumtanca@gmail.com
Sonia / Zarząd Forum Tańca
Awatar użytkownika
Sonia Nieśpiałowska-Owczarek
Posty:110
Rejestracja:wt kwie 14, 2020 7:35 am

pt cze 05, 2020 3:34 pm

UWAGA - podjęliśmy decyzję o zamknięciu ankiety, dotyczącej utraty dochodów w związku ze wstrzymaniem działalności kulturalnej w wyniku pandemii koronawirusa.
W związku z odmrażeniem działalności w sferze kultury chcemy podsumowań jej wyniki.

DO 14 CZERWCA CZEKAMY NA OSTATNIE ANKIETY!

Ankieta jest dedykowana wszystkim, którzy utracili dochód w branży tanecznej na podstawie podpisanych już umów lub tych, które nie zostały sformalizowane. Cząstkowe wybiki ankiety już dwukrotnie przedstawilismy Instytutowi Muzyki i Tańca oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego i publikowaliśmy na naszej stronie i na FB.
Końcowe podsumowanie ankiet także przekażemy ty instytucjom i opublikujemy.
Działamy realnie, więc prosimy uzupełnij ankietę:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdE-rS ... …/viewform
Sonia / Zarząd Forum Tańca
ODPOWIEDZ